Реклама 468х60
Вашата реклама тук!
Вашата реклама тук!

Относно админи

Изображение
ИзображениеIP: 93.123.18.61:27016 | Status: Изображение
Сървър отговорник: PrO.InSoMnIa
Потребителски аватар
lo6
Потребител
Потребител
CS Ник: lo6
    Linux Chrome

Относно админи

Мнениеот lo6 » 13 яну 2018, 22:58

Някой администратор няма ли да се сети да погледне и без това забравения от бога сървър... Пълно е с хакери, а от вашия "екип" няма никой... Айде малко по-сериозно.. И после не се чудете защо няма никой! :)

Потребителски аватар
PrO.InSoMnIa the God
Администратор
Администратор
CS Ник: INTERFace´PrO.InSoMnIa
    Windows 7 Chrome
Години: 31
Контакти:

Re: Относно админи

Мнениеот PrO.InSoMnIa the God » 14 яну 2018, 17:15

Ако не сте забелязали, преди около месец изтрихме правата на почни всички админи. За момента има 6 или 7 администратора в този сървър. Всеки е свободен да си пусне кандидатура, стига да покрива изискванията ;)

Потребителски аватар
Morpfeuse The BosS
Администратор
Администратор
CS Ник: Morpfeuse
Скайп: georgeveso
    Windows 7 Chrome
Години: 36
Контакти:

Мнениеот Morpfeuse The BosS » 14 яну 2018, 19:37

lo6 написа:Някой администратор няма ли да се сети да погледне и без това забравения от бога сървър... Пълно е с хакери, а от вашия "екип" няма никой... Айде малко по-сериозно.. И после не се чудете защо няма никой! :)

Кой ,какво , каде ????
За кой сървър става на въпрос , и ако е пълен със хакери - как така е забравен от бога ?? Да разбирам ли че когато е забравен от бога само хакери влизат в него ??? Ако е така значи и вие сте такъв. "Хакери" е имало и винаги ще има
, но не можем да ангажираме никой който да следи сървърите 24/7, ако сте желаещ да се пробвате като ад мин изпълнете изискванията и си пуснете кандидатурата па после ще видим как вие ще се правите .

Потребителски аватар
r3aL*
Лейтенант
Лейтенант
CS Ник: {s.R.z} FBI MasTer. <
Скайп: fbi.master1
    Windows 7 Chrome
Години: 19

Мнениеот r3aL* » 16 яну 2018, 16:27

И аз го подкрепям защото от екипа ви няма никой имали сте 6-7 админа в този сървър но къде са те? нито един админ не се сеща да влезе в този сървър..
NEW ERA.!!

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
nZero
Сървъp Админ
Сървъp Админ
CS Ник: nZero
Скайп: използвай ЛС
    Windows 10 Chrome
Години: 21

Мнениеот nZero » 16 яну 2018, 21:43

r3aL* написа:И аз го подкрепям защото от екипа ви няма никой имали сте 6-7 админа в този сървър но къде са те? нито един админ не се сеща да влезе в този сървър..

А ти каков искаш, да сме 24/7 в сървъра ли? Все пак някой имат задълженя, ходят на работа и т.н
Не сме по на 15/16 годишни да се чудим какво да правим по цял ден. Както ти каза колегата, пусни си кандидатура и действай!

Потребителски аватар
buytime
Сървъp Админ
Сървъp Админ
CS Ник: THE exorcist
    Windows 8.1 Firefox
Години: 32

Мнениеот buytime » 17 яну 2018, 06:39

Той кандидатурата си я има ама е грозна. А и там пише ,че вече бил админ и според мен знае какво трябва да направи...демо,Ип на играча иии ето тук : viewforum.php?f=14
Ама защо да го прави и то не само той ами и тоя " lo6 " ли е какъв е ( А и всички други ) ...не е ли по-лесно да цапаш форума с простотии от колкото да свършиш нещо полезно ?
И + това viewtopic.php?f=73&p=30388#p30388 отново искаш права...вместо да си помогнеш Ти в момента си вредиш. Ама това е шибания манталитет на Българина...да храчи , да цапа , да чака всичко на готово ии...тати носи мама меси...че по-лесно.
Има тема за оплаквания : viewforum.php?f=14
Не искам да пиша по подобни темички ... душата ми не ми позволява да ругая някой ама...понякога не издържам иииииии какви още други неща ми ражда главата да напиша на такива типове като тия...

Приятен ден . Аз отивам на РАБОТА . Нема да ме има цялден в сървърите.
Дали не мога,щото не вярвам,че мога ?! ... или проблема е в това,че не искам,а не,че не мога !

Потребителски аватар
r3aL*
Лейтенант
Лейтенант
CS Ник: {s.R.z} FBI MasTer. <
Скайп: fbi.master1
    Windows 7 Chrome
Години: 19

Мнениеот r3aL* » 17 яну 2018, 19:11

nZero написа:
r3aL* написа:И аз го подкрепям защото от екипа ви няма никой имали сте 6-7 админа в този сървър но къде са те? нито един админ не се сеща да влезе в този сървър..

А ти каков искаш, да сме 24/7 в сървъра ли? Все пак някой имат задълженя, ходят на работа и т.н
Не сме по на 15/16 годишни да се чудим какво да правим по цял ден. Както ти каза колегата, пусни си кандидатура и действай!

Никой не ви е казал да седите 24/7 а просто да влезете да си вършите работата..
NEW ERA.!!

Изображение

Изображение

Върни се в “BruTaL-ServerS.InFo (RESPAWN)[ArmyRanks+Shop]”